Profesjonalna organizacja konferencji

Zorganizowanie ciekawej nie tylko pod względem merytorycznym, ale także wizualnym, konferencji to nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi Salio, które znajduje się w centrum konferencyjnym w Łodzi. Jest to miejsce, które pozwoli na zorganizowanie profesjonalnej konferencji dla gości z Polski oraz z zagranicy. Jest to staranne ie przygotowana przestrzeń, która będzie doskonałym tłem, dla wielu różnorodnych wydarzeń. Dwie doskonale wyposażone sale konferencyjne pomieszczą do około 70 osób.

Kilkudniowa konferencja

Jeśli szukasz miejsca na dłuższą konferencję, to idealnym trafem może okazać się pobyt w komfortowo urządzonym Aparthotelu znajdującym się w Salio – centrum konferencyjne łódź. Dysponują oni przestronnymi pokojami z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. O wyżywienie w czasie konferencji zadba zespół wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzają posiłki z lokalnych i świeżych produktów. Po obiedzie można wybrać się na degustację trunku warzonego w ich browarze rzemieślniczym.

Odpowiednie miejsce na konferencję

Salio jest wszechstronnym obiektem położonym w Łodzi – centrum konferencyjnym, które zaspokaja wszystkie potrzeby swoich gości. Doskonale czują się u nich między innymi przedstawiciele świata biznesu. Eleganckie wnętrza, rzetelna obsługa i pomoc w organizacji różnorodnych wydarzeń, to coś, co stawia to centrum konferencyjne w czołówce tego typu obiektów w regionie. Dogodne położenie ułatwia dojazd nie tylko z pobliskiej Łodzi.

You may also like...